• Свеж
Ресурси за учење Телефонски телефонски телефон

Ресурси за учење Телефонски телефонски телефон

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Бирајте свет на имагинативни можности за игра! Одлично за учење на децата да се јавуваат дома и многу повеќе. Ресурси за учење телефони за телефонска телефонска ресурси препорачана возраст : 3-6 години. Препорачана возраст : 3-6 години. Земја на потекло : Кина. Земја на потекло : Кина. Тема/Предмет : Учење. Минимален број на играчи : 1. Максимален број на играчи : 4. Максимален број на играчи : 4. Минимален број на играчи : 1. Тема/Предмет : Учење.

Детални спецификации

Додатоци на производи