• Свеж
И Активни машка 11 Сите судски шорцеви во кошарка со камо печатење, до 5xl

И Активни машка 11 Сите судски шорцеви во кошарка со камо печатење, до 5xl

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Излезете во атлетски стил со овие и 1 машки кошаркарски шорцеви со лесен дизајн и еластична половината за додадена удобност. Пространиот 12 "In Seam е совршен за опсег на движење и перформанси на и надвор од теренот. Приближно. Моделот носи големина M. приближно. Повлечен стил. Еластична лента за половината; Врза за влечење. Tricot наредени џебови. Везење на странична панел и лево полите. Завршница со висока сјај; Странични панели со мат-текстурирани. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки кошаркарски шорцеви од и 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи