• Свеж
Храна од бека-орев од фаза на дете, банана боровинки јогурт гранола, 3. Оз торбичка

Храна од бека-орев од фаза на дете, банана боровинки јогурт гранола, 3. Оз торбичка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Бука-оревските торбички за храна и мали деца се направени со вистински состојки и се спакувани во удобни торбички за хранење. Нашата мешавина од утрински овошје, јогурт и жито содржи пире од банана, боровинки, целото млеко јогурт и гранола. Оваа торбичка од фаза 4 е идеална за вашето дете старо 12+ месеци. Вкусна мешавина за појадок со банана, боровинка, јогурт и гранола. Нема вештачки конзерванси, бои или вкусови и нема додадени засладувачи. Не-ГМО (направено со состојки кои не се генетски модифицирани). Фаза 4 за мали деца 12 месеци и повеќе. Пакет од 12, 3,5-мл торбички.

Детални спецификации

Додатоци на производи