• Свеж
Адаптер за проширување на RCA, 25pk

Адаптер за проширување на RCA, 25pk

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Проширете го дофатот со адаптерот за продолжување GE RCA. Овој пакет содржи 25 адаптери кои имаат двојни RCA женски конектори за да поврзат два кабли RCA. Тоа е совршено решение ако вашиот кабел е премногу краток или ви треба полесен пристап до врски зад тежок мебел. Адаптерите го подобруваат дофатот до вашата електроника без да го изгубите квалитетот што го очекувате. Собранието на притискање е брзо и лесно без потребни алатки. За дополнителна разноврсност, адаптерите пренесуваат видео и аудио преку кабли опремени со RCA конектори. Направете цврста врска со адаптерот за проширување GE RCA. Универзална компатибилност-Овие адаптери работат со сите брендови на RCA кабли за да пренесат аудио и видео сигнали без да изгубат квалитет и се идеални за телевизори, кабелски кутии, Blu-ray и ДВД плеери, конзоли за игри и многу повеќе. Multipack - Овој пакет од 25 RCA Extension Adpterters ви овозможува да поврзете повеќе кабли RCA за да го проширите дофатот до компатибилните уреди. Лесна инсталација-склопувањето на притискање е брзо и лесно-не се потребни алатки. Продолжен дострел-Совршено решение кога вашиот кабел е премногу краток, или ви треба полесен пристап до врски зад тешкиот мебел . Задоволство на клиентите-Овие адаптери за проширување се дизајнирани да траат и да дојдат со залог за замена со ограничен живот. Јавете се на нашата бесплатна грижа за потрошувачи со седиште во САД на 1-800-654-8483 помеѓу 7 до 8 часот по централно време со какви било прашања во врска со вашето купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи