• Свеж
Delinte DX- Цела сезона P285 45R 116H лесен камион гума

Delinte DX- Цела сезона P285 45R 116H лесен камион гума

DEN 2858.08

Од стока
Во магацинот

Delinte DX-11 P285/45 R22 116 Hover Viewa Издржлива автопатска гума, Delinte DX11 е дизајниран за употреба на лесни камиони и SUV. Нудејќи ги возачите прилично возење, DX11 е изграден за да превезува материјали на работно место и да повлече приколка до местото на кампот. 50,000 милји ограничен производител на трага. Дизајнот на шарата ја подобрува влечење на автопатите. Штрајкот на рамото ги намалува звуците на патот. Големата област за контакт ја подобрува удобноста на возењето.

Детални спецификации

Додатоци на производи