• Свеж
Семки од медитера кеale & тиква солени бар, 1. мл

Семки од медитера кеale & тиква солени бар, 1. мл

DEN 119.68

Од стока
Во магацинот

Медитеранот се грицкаа на семки од кеale и тиква со генерации, а солениот бар Медитера ги обезбедува тие здрави состојки во гурманска мешавина што е подготвена за јадење. Комбинира семе од кеale и тиква со состојки како што се крпи од грашок, амарант и кашули, меѓу другите. Традиционалните главни делови во овој бар без глутен се прават со природна и не-ГМО храна. Кутијата доаѓа со 15 индивидуално завиткани шипки од 1,23 мл. Секоја лента за медитера е добар извор на растителни влакна и протеини и не содржи транс масно или холестерол. Уживајте во еден како енергетски засилувач, попладневно пикап или како дел од вашиот ручек. Однесувајте се кон опцијата за здрава закуска. Семки од медитера кеale & тиква солен бар : сите природни. Не-Гмо. Бар без глутен треба да се чува на ладно, суво место. 5 G протеини. 6 G влакна. Медитеранска исхрана. Исто така, направени со крпи од грашок, амарант, рузмарин, кашули, кајсии и ЕВОО. Нема транс масно или холестерол. Пакетот содржи петнаесет шипки од 1,23 мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи