• Свеж
Синтетички рамни предни шорцеви на Georgeорџ и големи мажи, 7 ”inseam

Синтетички рамни предни шорцеви на Georgeорџ и големи мажи, 7 ”inseam

DEN 271.68

Од стока
Во магацинот

Разновиден и убав за него. Овие машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на топло време со својот удобен дизајн и ткаенина за мешање на истегнување за леснотија на движење. Совршено за активности за викенд, овие машки шорцеви се пар со поло кошули, кошули со копчиња и цврста памучна маичка со вашите омилени патики. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс Ripstop. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : рамен фронт; во еластична лента за половината за максимална удобност со леснотија за целодневно носење; јамки на ременот; Мека и истегната ткаена ткаенина. Машки синтетички рамни предни шорцеви од Georgeорџ.

Детални спецификации

Додатоци на производи