• Свеж
Гаранималс бебе момчиња Француски Тери шорцеви, големини 0м-24м

Гаранималс бебе момчиња Француски Тери шорцеви, големини 0м-24м

DEN 137.92

Од стока
Во магацинот

Еластична половината со лесен дизајн за повлекување и оф? Го добивте! Момчето е удобно и изгледа симпатично во Гаранималс Тери шорцеви направени во мека ткаенина што е совршена за целодневен изглед. Со детали за лесна облека, овие шорцеви се совршени за брзи промени во гардероба и пелена. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : Француски Тери Дизајн; Врза за влечење. Извлечени шорцеви на момчињата од Гаранимали.

Детални спецификации

Додатоци на производи