• Свеж
Едноставно Daisy Zipper Stripe Fleece Flapte, ајкула сина, стандардна фрлање

Едноставно Daisy Zipper Stripe Fleece Flapte, ајкула сина, стандардна фрлање

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Донесете поп боја и забава во вашиот дом со едноставно маргаритка 50 "x 60 " ајкула сина патент лента фрли ќебе од нашата крајбрежна мирна колекција. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да додадете стил на кој било простор за живеење! Комбинациите на бои на оваа колекција ќе ви го осветлат денот и ќе ве воодушеват во текот на целата сезона. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи