• Свеж
Едноставно Дејзи геометриско руно фрли ќебе, лигонбери црвено, преголемо фрлање

Едноставно Дејзи геометриско руно фрли ќебе, лигонбери црвено, преголемо фрлање

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Пополнете го вашиот изглед со едноставно маргаритка 60 "x 80 " Лигонбери црвено геометриско фрлање ќебе од нашата сублинска колекција. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да додадете забавна и светла вибрација на кој било простор за живеење! Било кој од разнобојните геометриски дизајни од оваа колекција ќе обезбеди совршен акцент на вашиот украсен дом. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи