• Свеж
Подобри домови и градини Fau Fur Flush Clabte, сива боја на натопи, стандардно фрлање

Подобри домови и градини Fau Fur Flush Clabte, сива боја на натопи, стандардно фрлање

DEN 959.84

Од стока
Во магацинот

Додадете пријатна допир во вашата соба со новите подобри домови и градини со натопување боја Faux Fur Fur! Ова меко текстурално фрлање може да ја претвори секоја просторија во пријатна простор, поканувајќи и добредојде. Фрлањето е направено од 100% полиестер, со исклучително меко чувство на рака. Ова фрлање е машина што се пее во ладна вода, додека користите нежен циклус и сушење на сушење на низок амбиент по потреба, оставајќи го ова фрлање чувство како ново како кога го добивте! Ова кадифен, меки сиво ќебе е совршен додаток на вашиот дом. Фрлањето е совршена големина, со 50 ”x60”. Добијте ги рацете на ова ново фрлање крзно од BHG Faux денес! Оди добро во секоја просторија!. Издржлива и цврста конструкција. Лесна грижа, машина за перење. Димензии : 50 "x60". 100% полиестер. Меко чувство на рака.

Детални спецификации

Додатоци на производи