• Свеж
Колекцијата Розирана Стерлинг Сребрена кубна цирконија кружен ринг -облик во форма U -форма - розова

Колекцијата Розирана Стерлинг Сребрена кубна цирконија кружен ринг -облик во форма U -форма - розова

DEN 687.84

Од стока
Во магацинот

Зачудувачки, безвременски и елегантен. Овој класичен стабилен прстен има висококвалитетни кружни кубни камења на цирконија, поставени со рака во трендовски, но елегантен, поставувач на облик на У. Рачно поставено во розово позлатено сребро, овој традиционален стил е подигнат со боја и класа. Изненадете некој посебен во вашиот живот со овој луксузен прстен. Лесен пондериран со висока полска завршница, овој прстен е удобен и стилски за сите прилики! Колекцијата SL гарантира употреба на само висококвалитетни и врвни материјали, испорачувајќи за вас и вашата сакана само најдобра. Колекцијата SL се роди Стерлинг Сребрена кубна цирконија околу прстенот со форма на форма во форма U - розова.

Детални спецификации

Додатоци на производи