• Свеж
Сребрени фармерки копродукции Машки Алан Слим се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки копродукции Машки Алан Слим се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината

DEN 367.68

Од стока
Во магацинот

Сребрен фармерки копродукции Алан Слим се вклопуваат со фармерки со права нозе - Jeanан кој изгледа добро на сите, Алан е тенок преземање на класичниот Jeanан со права нога. Седи веднаш под половината со тенок вклопување низ колкот и бутот што се олабавува на коленото. Заврши со отворање на директно нозе од 16 ”. - 93% памук 6% полиестер 1% еластански тенок фармерки со нозе со темно миење на индиго. Седи веднаш под половината со класичен колк и бутот. Деним има малку истегнување за лежерно, удобно чувство. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 15,5 ”отворање на нозете.

Детални спецификации

Додатоци на производи