• Свеж
- Мажите директно вклопуваат фармерки со дебели детали за бод

- Мажите директно вклопуваат фармерки со дебели детали за бод

DEN 367.68

Од стока
Во магацинот

Gs115 машки директно вклопувачки фармерки со дебели детали за бод : 100% памучни фармерки права нога потресени детали на предното и задното копче предно со патент летаат три предни џебови Две задни џебови дебели контрастни зашиени јамки за зашивање на појас, достапни во асортиман бои машина миење ладно со бои, миење, миење, миење Внатре надвор, само не-хлорно белило кога е потребно, топлото железо доколку е потребно, машките фармерки за мажи со директно вклопување се стилски и се доволно удобни за секојдневно носење. Направени од мек, но издржлив 100% памучен тексас, овие фармерки имаат класична форма на права нога и убав сет на потресени детали и на предниот и на задниот дел. Предниот дел од копчето и патентот овозможува безбедно вклопување, додека густото шиење обезбедува стилски контраст. Пет корисни џебови (три предни, два грб) и збир на јамки на ременот ги комплетираат овие убави фармерки, кои се достапни во разновидни бои и работат во текот на целата година.

Детални спецификации

Додатоци на производи