• Свеж
Легендарниот редовен редовен Jeanан

Легендарниот редовен редовен Jeanан

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

За модерно преземање на класичен тексас суштински, погледнете го легендарниот редовен редовен Jeanан на Лее. Овој среден пораст, редовно вклопување Jeanан е изграден со Ли склопот на памук за повеќе премија, со иконични легендарни детали, хардвер и закрпи. Носете го овој фан омилен со копче нагоре за да се вклопи каде било. Среден пораст. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Поставено на половината со појас. Легендарни детали за Ли - копче за лого на лого, џебови од задниот дел, зашивање на кривата на задните џебови, x tack на задните џебови, плетено колк плетен ли етикета Ли, лого на лого, кожен лепенка со лого на „Твич“ Ли. Префериран памук. 100% памук. Стил #112339185.

Детални спецификации

Додатоци на производи