• Свеж
Благородна куќа Елбертон вештачки 26 маслиново лисја со бобинки, зелена и црвена боја

Благородна куќа Елбертон вештачки 26 маслиново лисја со бобинки, зелена и црвена боја

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Донесете дома додаток кој е совршен за секоја сезона. Нашиот декоративен венец е идеален додаток на кој било простор кој има потреба од свеж природен допир. Одликувајќи се со шумски изглед, составен од зачудувачки маслинови лисја и црвени бобинки, нашиот додаток за вештачки венец ќе донесе живот во живот. Ова е пријатно лесен и бара без напорна инсталација, овозможувајќи ви лесно да го закачите овој венец на врата или да го поставите околу омилениот центар за маса за дополнителна цртичка на стил. Благородна куќа Елбертон вештачки 26 "маслиново лисја со бобинки, зелена и црвена : Вклучува : еден (1) вештачки венец. Материјал за лисја : ткаенина и пластика. Акцент материјал : пена. Рамка Материјал : гранче и железо. Боја : Зелена. Акцент боја : Црвено. Рачно изработени детали. Не е потребно склопување. Димензии : 5,50 инчи длабоко x 26,00 инчи широк x 26,00 инчи високи.

Детални спецификации

Додатоци на производи