• Свеж
Едноставно маргаритка 16 16 модерна монограм декоративна перница за фрлање, есенско злато

Едноставно маргаритка 16 16 модерна монограм декоративна перница за фрлање, есенско злато

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 16 " x 16 "Есен злато модерна перница за акцент на монограм од нашата колекција Монограм. Оваа перница е совршен додаток во која било спална соба, дневна соба, просторија за седење или кој било друг простор во вашиот дом На тоа му треба допир на стилска удобност! Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Детални спецификации

Додатоци на производи