• Свеж
Лоза - топли бели LED диоди

Лоза - топли бели LED диоди

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Зачудувачки додаток на вашиот декор или акцент за специјална прослава, оваа LED Vine може да се искачи на кој било wallид и веднаш да создаде елегантен и романтичен амбиент. Со над 110 топли бели LED светла кои фрлаат зачудувачки сенки низ животот како лоза, сè што треба да направите е да седите и да уживате! 144 LED диоди. Вклучен адаптер одобрен CSA/CUL. Боја : Браун. Должина : 90 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи