• Свеж
Ani-Logics на отворено Ани-снабдување злато елен за напојување 10 bs-3pk

Ani-Logics на отворено Ани-снабдување злато елен за напојување 10 bs-3pk

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ани-дополнувањето на златото елен е одговорот на вашите целогодишни потреби за хранење на елени. Оваа научно формулирана храна заснована на жито е направен со највисок квалитет на состојки. Научниците од Ани-Логикс на отворено развија формула која содржи ексклузивен и уникатен спој на деградибилни протеини на румени (RDP) и бајпас протеини. Овој високо сварлив рација е дизајниран да работи специјално со природната диета на елен со бела опашка, со потребните минерали за врвни перформанси и засилен раст на антилер. Студиите покажуваат дека дополнителното хранење го зголемува растот на антилер, го подобрува здравјето на елените и ја зголемува телесната маса. Златото Ani-Supplement вклучува технологија Ani-Shield TX4, концентриран пакет за напојување на елени со витамини, минерали, пробиотици и есенцијални масла. Инхибиторите на мувла одржуваат ани-дополнување злато посвеж подолго, елиминирајќи го отпадот, додека одржуваат вкус и хранлива вредност. Платиливоста е преку покривот и привлечноста со долг дострел е неверојатна !! Користете 365 дена во годината за да го подготвите еленот за сезоната на лов и за условите на животната средина со кои се соочуваат во текот на целата година. 10 bs. Високо привлечна, корисна дополнителна храна за елени. Ani-Shield TX4 технологија. Обезбедува витамини, минерали, есенцијални масла и пробиотици. Пакетот за напојување на елени промовира здравје на елени и раст на антилер. Користете за привлекување и одгледување на трофејски долари. Брз и ефикасен привлечен елени за белилаил. Додадените инхибитори на мувла продолжуваат подолго за добиточна храна. Погодна, лесна за употреба на елени. Комбинација на деградирачки протеини со румен (RDP) и бајпас протеини. 10 bs на целосна храна за елени. Витамини додадени за целокупното здравје. Цели клучни минерали како калциум и фосфор, како и важни, но честопати занемарувани минерали во трагови како бакар, цинк, селен и манган. ХЕЛАТИРАНИТЕ МИНЕРАЛИ ги зголемуваат стапките на апсорпција на минерали на елени за дури 70%. Мешавината на здрави есенцијални масла имаат антиинфламаторни, антибактериски, антивирусни и анти-габични својства. Користи стабилна топлина, пробиотици од следната генерација за да помогне во варењето и го поддржува имунолошкиот систем. Моќен привлечен мирис на потпис со долг дострел привлекува елен и ги држи на вашиот имот. Неверојатна привлечност и привлечност на белата опашка!. Научно формулиран за да обезбеди зголемени здравствени придобивки за стадото на елени. Дава Whitetails совршена комбинација на супериорна исхрана на елени со неверојатна привлечност на елени.

Детални спецификации

Додатоци на производи