• Свеж
Елдорадо кал канџи екстремен m t lt37 12.50r 91h лесен камион гума

Елдорадо кал канџи екстремен m t lt37 12.50r 91h лесен камион гума

DEN 5333.92

Од стока
Во магацинот

Елдорадо кал канџи екстремен М/Т е гума од кал терен што е дизајнирана за употреба на џипови, лесни камиони и SUV -а, и има големи, запрепастени блокови на рамото и шари што ја подобруваат влечење на кал, нечистотија, карпи, песок, песок и други Теренски терени. Широките канали промовираат само-чистење за конзистентна влечење и да ја заштитат обвивката од оштетување за подолг живот, а солиден изглед на калта од калта, екстремно, сигурно ќе му дадат на вашето возење агресивен изглед. Наменето за употреба на џипови, лесни камиони и SUV. Изградени со големи, влечкани блокови на рамото и газени лаги кои ја зголемуваат влечење на кал, нечистотија, карпи, песок и други терени надвор од патот. Широките канали промовираат само-чистење за постојана влечење и да ја заштитат обвивката од оштетување. Инженерско со цврсто градежно и гумено соединение што ја зголемува јачината и издржливоста. Агресивна шема на шара е сигурен дека ќе му даде на вашето возење солиден изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи