• Свеж
Северна Ајова Премиер 4 17 Дрво знак со јаже

Северна Ајова Премиер 4 17 Дрво знак со јаже

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Покажете ја гордоста на вашиот тим со знак за дрво. Ставете го ова во вашата пештера на вентилаторот или на врата, и сите ќе знаат дека сте обожавател. Овој знак на дрвена табла е дебела 1/4 ", а украсен со квалитетна графика за да личи на антички дрво завршница. Мат финиран ламинат се додава за поголема издржливост и прецизниот пресечен мазен раб го прави ова одличен знак за украси во затворен простор. Официјално лиценциран со лига и тим. 4 "x 17" дрво знак со јаже. Мат финиш ламинат на врвот.

Детални спецификации

Додатоци на производи