• Свеж
Wrangler Men's Outdoor Вода затегнување на карго Пант

Wrangler Men's Outdoor Вода затегнување на карго Пант

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Оптимална удобност во одличното на отворено нема ништо поголемо отколку да се упати кон одличното на отворено. Кога ви треба сигурна пантолона што може да остане во чекор со вашите авантури, нашите панталони на отворено Wranglerâ® ги покривте. Овие најлонски карго панталони ја погодуваат совршената рамнотежа помеѓу удобноста и издржливоста, со флексибилна лента за половината и затегнување конструкција за максимален опсег на движење. По популарна побарувачка, ја ажуриравме џебната ткаенина за да биде што е можно поцврста, обезбедувајќи многу простор за складирање за да ги задржите вашите најважни работи. Панталоните за комфорни флексибилни панталони на мажите имаат директно вклопување што изгледа случајно, но обезбедува ткаенина за перформанси за влага што се одвиваат во сите деловни активности. Излезете надвор со целосна самодоверба. Вртежната вода за водата на Wrangler, се протега карго Pant има отвратителна вода, најлонска ткаенина за да ве остави суви и удобно флексибилно ниво на половината што се движи со вас. Со странични поштенски џебови за чување на вашите работи, ова е совршена пантолона за секој човек на отворено. Пар со нашите кошули на отворено за целосен изглед. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler.

Детални спецификации

Додатоци на производи