• Свеж
Scoop Fau Fur Fur Leopard Print јакна женски

Scoop Fau Fur Fur Leopard Print јакна женски

DEN 1183.84

Од стока
Во магацинот

Задебелен потег. Фатете го нивното внимание со ова шоу-запирање на леопард печатење веганско крзно јакна, совршена над сè, од макси здолништа до фармерки. Продаден исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина 5? 11?, Половината 23?, Биста 32?, Колкови 35?. Опфатено затворање на копчето Snap. Notch Lapels. Долги ракави. Џебови со инсем. Целосно крзно со крзно со печатење со леопард. Наредени. 100% полиестер. Измијте внатре надвор, машина измијте ладен нежен циклус со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сув рамен, не пеглајте. Направено во Кина. Кажете здраво на Scoop : Стручно курирана гардероба на посакувани стилови со неверојатна вредност. Ние собравме заедно безумна уредување на парчиња достојни на ДРОЛ, кои се мешаат, способни за совпаѓање, и? Најдобро од сè? Лесно на паричникот. Затоа што сите ја заслужуваат гардеробата на своите соништа.

Детални спецификации

Додатоци на производи