• Свеж
На 4 -ти јули забави за забава, 1CT светло -топка за шилести, сина -пат за славење

На 4 -ти јули забави за забава, 1CT светло -топка за шилести, сина -пат за славење

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Начин да славиме! 2 CT сјајни очила. Овој сјај за очи е задолжително да има ставка за сите страни. Светлиот сјај трае со часови и е одличен за забави со различна големина и различни прилики, вклучувајќи Ноќ на вештерките, Нова Година и огномет. Само активирајте ги сјајните и поврзете ги пластичните парчиња. Добијте ја оваа ставка за да можете да се издвоите во секое ноќно време. Исто така е одлична безбедносна ставка за активности на отворено. Начин да славиме! 2 CT сјајни очила 2 комплети очила за очи и 4 парчиња од 6in. Сјај стапчиња. Сјајни бои : црвена и сина боја. Костум за унисекс, деца и возрасни. Одлично за забава со игра за игра и забава.

Детални спецификации

Додатоци на производи