• Свеж
Црвена и беж луксузна фрлање перница 16in 16in

Црвена и беж луксузна фрлање перница 16in 16in

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Барате совршено парче за да ја направите вашата соба да блесне? Додадете беспрекорно светло и елегантно чувство во вашиот модерен простор со оваа перница за фрлање и беж луксуз. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од полиестер, рајон и памук. *Бои : црвена и беж *ткаенина Оригинал : Соединетите држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 41% полиестер, 36% рајон, 23% памук *шема : геометриска црвена и беж луксузна фрлање перница 16in x 16in.

Детални спецификации

Додатоци на производи