• Свеж
-Инел Хардвер се вклопува Изберете: 1997- Mitsubishi Diamante

-Инел Хардвер се вклопува Изберете: 1997- Mitsubishi Diamante

DEN 205.76

Од стока
Во магацинот

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата компонента. Истрошениот хардвер за сопирачките може да доведе до несакана бучава, предвремено абење на сопирачките и влечење на сопирачките. Издржлив, сигурен хардвер за сопирачките е од суштинско значење за успешна работа со сопирачките. Осигурете се дека вашата работа за сопирачките е успешна за прв пат со употреба на хардвер за сопирачките R-Line. • Произведено до прецизни спецификации во форма, вклопување и функција • Изградени со премиум материјали кои ги исполнуваат или ги надминуваат перформансите на ОЕ • Направено за да се овозможи тивко, мазно и безбедно сопирање • Инженерско и тестирано за да се исполни издржливоста и сигурноста во екстремни услови • Направено од високо -квалитетните материјали се вклопуваат Изберете : 1997-2004 Mitsubishi Diamante и повеќе -Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи