• Свеж
Jerryери Ли Дизни девојче Мини глувче и хеланки на лакови

Jerryери Ли Дизни девојче Мини глувче и хеланки на лакови

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Мини глувци и лакови на девојки на Дизни девојче, направени од 84% памук, 9% полиестер, 7% spandexminnie глушец на глувчето на левата нога Полка точка на лак на десната нога спандекс за истегнување и издржливост лесно да се совпаѓаат одлично за целокупното носење на девојчето Minnie Minnie Muse Mouse Mouse и хеланки на лакови од Jerryери Ли. Овие забавни хеланки за печатење на лак Minnie Mouse и Polka Dot се одлични за целогодишно носење. Хелегите имаат покриена еластична лента за половината за удобност и имаат спандекс за истегнување и издржливост. Лесно одговараат на цврста кошула со овие хеланки за симпатична облека. Достапно во сива, средна, мала, Xsmall Marketplace Продавач Beltoutlet е специјализиран за хеланки и додатоци за облека за мажи, жени и деца. Ние носиме квалитетни ремени, паричници, облека за глава, додатоци за ладно време, хеланки, вклучувајќи хеланки за деца. Многу артикли имаат намалени или повратни цени и повеќето нарачки се испраќаат во рок од еден работен ден. Minnie Mouse Print на левата нога, полко -точка лак печати на десната нога. Спандекс за истегнување и издржливост. Jerryери Ли Ли Дизни девојче Мини глувци и хеланки на лакови.

Детални спецификации

Додатоци на производи