• Свеж
Правда девојки цветни костими за капење Танкини, големини 5-18

Правда девојки цветни костими за капење Танкини, големини 5-18

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Направете бранови во овој пливање Танкини поставени од правдата! Овој танкини доаѓа со детали за тројни руфли, залепен и врзан лак со фаукс тунел на вратот, отстранливи чаши (само со големина медиум и само нагоре), прилагодливи ленти и ткаена етикета за лого. Тој е нареден со рециклиран полиестер и школка е направена од 84% рециклиран поли и 16% спандекс. Увезени. Правдата е ваш бренд за една станица за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на себе за себе .. и стил! Трипл руфле Танкини. Врзан и залепен лак со faux тунелен врат. Градски влошки во SZ Medium & Up. 84% рециклирани поли, 16% спандекс. Рециклирана постава. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи