• Свеж
Лолои II розета Рос-ориентална мудрец беж област килим 3'-3 5'-3

Лолои II розета Рос-ориентална мудрец беж област килим 3'-3 5'-3

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Нашиот најмек килим досега. Колекцијата на розета има безвременски и класични дизајни, во неверојатно кадифен, облак-како текстура. СОДРИНА детално опишано со бои за денешниот дом, Розет создава пријатна основа по непобедлива цена. Намалена моќ во Кина. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% полиестерски куп. Pile Height : 0.5". Traditional. Made in : China. Clean spills immediately by blotting with a clean, dry sponge or cloth. Appropriate rug pad is highly recommended on all surfaces to prevent slipping, add cushion, and improve durability. For vacuuming, Користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисоки поставки за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставени на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете го на следната област, наместо отколку напред и назад движење.

Детални спецификации

Додатоци на производи