• Свеж
Crocенски крос мелен пресврт Сандал црн чад м

Crocенски крос мелен пресврт Сандал црн чад м

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Сандалата со мелен пресврт е лесна, целосно обликувана сандала со подножје за стапалата "пресврт " ленти за образец. Ниту една големина не се гледа погоре и има само една големина во списокот, големината може да се најде тука -> Големина : 8 средни американски жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи