• Свеж
Машки машки 10 рамни предни шорцеви

Машки машки 10 рамни предни шорцеви

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ. Класичен рамен преден финиш со стил и удобност со материјал од памук, совршен за летни петок во канцеларијата или вашата следна скара. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 10 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за заварување на задниот дел имаат најважни работи. Карактеристики : рамен фронт; јамки на појас. Машки цврсти рамни предни шорцеви од Georgeорџ.

Детални спецификации

Додатоци на производи