• Свеж
Btween Girls Sequin Tie Tie Tie Tie Front Moir и Dolphin Short, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

Btween Girls Sequin Tie Tie Tie Tie Front Moir и Dolphin Short, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Симпатичниот стил започнува со 2 лесни чекори! Добијте ја облечена во ниеден момент со сетот за облека со 2 парчиња Btween, кој има симпатична врвна и координација на шорцевите на делфини. Пар со омилените чевли и таа е подготвена да оди! Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : врвни и шорцеви. Врвот : вратот на екипажот; кратки ракави; вратоврска; печатење во боја на вратоврска; сите украси за продолженија. Шорцеви : еластична половината за оптимална удобност; влечење на стајлинг; Долфин стил. Супер-мека. Топ : 92% полиестер/8% спандекс; Шорцеви : 72% полиестер/25% рајон/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. 2-парчиња облека поставени за девојчиња од btween.

Детални спецификации

Додатоци на производи