• Свеж
Компатибилна етикета на DYMO- 1 2 23 'црна на бела 2-пакет

Компатибилна етикета на DYMO- 1 2 23 'црна на бела 2-пакет

DEN 238.24

Од стока
Во магацинот

Ова е мулти-пакувачка понуда која содржи не 1, туку 2 касети! Компатибилен со 45013 - црно на бело. Одговара на модели на печатач : 1/2 "x 23 '/12mm x 7m етикета лента. Оваа компатибилна со етикетата за кертриџ 45013- 1/2 " x 23 ' црно на бело 2-пакет е одлична ставка за повеќе етикети. Секогаш се испорачува брзо и точно и доаѓа со 100% гаранција. Купете ги додатоците за печатачот, касетите и повторното полнење од нашата широка додатоци за печатачи и колекцијата на електроника во доверба и заштедете над другите трговци на мало. Овие не се оригинални касети за брендови, овие се компатибилни или повторно воспоставени касети направени за да се замени оригиналниот кертриџ и да се работи со истите модели на печатачи. Овие касети не се произведени или одобрени од DIMO, овие се компатибилни или повторно воспоставени касети направени за да го заменат оригиналниот кертриџ DYMO и да работат со истите модели на печатач. За употреба со DIMO 1/2 "x 23 '/12mm x 7m етикета лента. За употреба со DYMO 45013. Принос : 7 M/23 FT. Мултипак за лента со етикета (не само 1 ставка).

Детални спецификации

Додатоци на производи