• Свеж
Трговска марка ликовна уметност коњ како ветер платно уметност од dawgart

Трговска марка ликовна уметност коњ како ветер платно уметност од dawgart

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентација на безжично во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има шарен портрет на коњ. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации

Додатоци на производи