• Свеж
Време и време женски папаја бикини костим за капење

Време и време женски папаја бикини костим за капење

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Одлучете се за без ремен изглед со овој кабриолет за пливање од време и TRU со стрии за дополнителна удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи чаши со големина S.; Поддршка и борење за поддршка. ДЕЦЕРНО ДЕЦЕНГИН; отворање од предната страна. Запрете го вратот со отстранливи ленти. Затворање на вратоврска на грб. Цврст тон. 88% најлон/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenенски кабриолет пливање бикини врвот од време и Tru.

Детални спецификации

Додатоци на производи