• Свеж
Коди мајчинство - достапно во плус големини

Коди мајчинство - достапно во плус големини

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дополнителниот додаток на сезоната, оваа современа породилна грмушка додава елегантен допир на секоја облека. Направете го овој модерен, слаберен одговор на The Futy Old School Cardigan вашиот нов главен гардероба. Inенски и шик, неговиот мек стил на завиткување ги надополнува сите ваши криви и додава драма на најразлични дневни или ноќни погледи. Носете со омилениот чакер или нежен ѓердан, нараквици со ниски клучеви или високи модни треска. Лесно е : овој едноставен вртење работи со сè. Направено од 24/7 облека за удобност, исто така е супер мека, свиленкаста и удобна. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Добијте глам, со 24/7! 24/7 Облека за удобност Коди мајчинство.

Детални спецификации

Додатоци на производи