• Свеж
DesignArt 'Зачувајте го датумот Bird Blue Blue Feather' Bohemian & Eclectic Canvas Wall Art Print

DesignArt 'Зачувајте го датумот Bird Blue Blue Feather' Bohemian & Eclectic Canvas Wall Art Print

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оваа исклучителна боемска и еклектична платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа - сина боемска и еклектична - wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Цитати и изреки, куќа. - Боја : сина,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи