• Свеж
Универзален клип за присилување на евакуација на инк -џет за полнење

Универзален клип за присилување на евакуација на инк -џет за полнење

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Универзалниот клип за подготвување на евакуација на инк -џет за полнење ви овозможува лесно да го замените мастилото во вашиот систем кога е потребно. Тој е дизајниран да биде компатибилен со широк спектар на производи за HP, вклучувајќи го и моделот C1823/HP, 23/HP, 78 и C6578/HP. Овој додаток за печатач е лесен за употреба и ви овозможува да се вратите на поважни задачи. Универзална инк -џет повторно полнење/евакуација/грундирање (за HP C1823/HP 23/HP C6578/HP 78, итн.) : Клип за полнење/евакуација/подготвување. Снабдување со печатач за HP C1823/HP 23/HP C6578/HP 78, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи