• Свеж
Пумпа на Нанет Нанет Лепоре Харлоу

Пумпа на Нанет Нанет Лепоре Харлоу

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Пумпата Харлоу Слингбек од Нанет Нанет Лепоре е миризба на пети што е лесен стил на абење за работа. Страничниот лак му дава дополнителен женски допир. Доаѓа во црна, слонова коска и цветни. пумпа за пети. Slingback се лизга на стил. 2.0 "потпетица. Дополнително подлога во поставата за влошување и дишење. Увезено.

Детални спецификации

Додатоци на производи