• Свеж
Зајак за прилагодување на прозорецот за прозорец за прозорци за прозорци, дијаметар од 5 8

Зајак за прилагодување на прозорецот за прозорец за прозорци за прозорци, дијаметар од 5 8

DEN 365.76

Од стока
Во магацинот

Ако имате доволно среќа да имате Bay Windows, но имате проблем да пронајдете одлична шипка за завеси што одговара, ова решение за драперии може да биде токму она што ви треба. Воведување на поставување на шипка за завеси на заливот на заливот Оваа иновативна шипка за завеси за заливски прозорци има дијаметар од 5/8-инчи и има цврсти гумени конектори кои можат да се наведнуваат до 90 степени; дозволувајќи му да се вклопи буквално каков било агол на заливот на прозорецот. Левите и десните шипки на оваа прилагодлива шипка за завеси на заливот на заливот се протегаат од 20 инчи на 36 инчи, а централната шипка се протега од 36 инчи на 54 инчи за да одговара на широк спектар на големини на прозорецот. Овие шипки за заливот на заливот доаѓаат со две класични тркалезни финалиња кои комплиментираат секој современ или модерен декор и се совршени за сите видови дневна соба, спална соба, кујна и драперија за трпезарија. За шармантно облечени прозорци, нарачајте денеска поставена прачка за завеси за залив. Сет на завеси за залив за прозорец, 5/8 " : .

Детални спецификации

Додатоци на производи