• Свеж
Нема граници за машко-роно-руно панталони, големини XS-5XL

Нема граници за машко-роно-руно панталони, големини XS-5XL

DEN 448.00

Од стока
Во магацинот

Совршен за излегување или едноставно ладење дома. Овие џогери со боја на вратоврска од без граници имаат стил на влечење со еластична половината и врзана за влечење за удобно, прилагодливо вклопување. Класичната силуета на џогер е супер кул, на тренд и еве да остане! Само спарете ги овие џогери за мажи со вашата омилена маица и слој на качулка за целосен изглед. Исклучиво на. Материјал : 70% памук/30% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Style Jogger; Заштитена нога. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; тело на руно; боја за врзување на облеката. Машки панталони за џогирање на мажите од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи