• Свеж
Продавница за велосипеди со тешки челични челични лостови за поправка на гуми за велосипеди, сет

Продавница за велосипеди со тешки челични челични лостови за поправка на гуми за велосипеди, сет

DEN 159.36

Од стока
Во магацинот

Продавниците за велосипеди со тешки челични гуми за челична гума го олеснуваат санирањето на рамна гума за велосипеди. Овие ергономски дизајнирани лостови ја креваат и ја држат гумата за велосипеди подалеку од работ. Откако рачката е под гумата, можете да ја користите перничената кука за да ги завиткате портпаролите за да не мора да ги држите двата лостови истовремено. Двете лостови можат лесно да се чуваат во вашата торба за седло за страствен велосипедист или да се чуваат дома за повремениот возач. Продавница за велосипеди со тешки челични гуми за велосипеди лесно ги менуваат гумите и цевките. Заокружени краеви за да се избегне оштетување на нови цевки. Перничена испрскана кука за да се одржи гумата на место. Издржлив челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи