• Свеж
Главни места Слика осум метални панел за завеси за прозорци

Главни места Слика осум метални панел за завеси за прозорци

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Додадете треперлива фокусна точка во која било просторија со главната фигура осум панел за завеси. Оваа модерна лента игра на мотиви со теми од Арт Деко за да ви донесе елегантен и драматичен третман на прозорци. Текстурираната ткаенина остава во филтрирана сончева светлина и џебот на шипката го олеснува обесеноста. Понудени во низа живописни бои, оваа гламурозна печатена завеса со фолија сигурно ќе додаде софистициран завршен допир во кој било дом. ? Продаден како сингл 40? Широк панел за завеси. ? Луксузно печатење со фолија. ? Машинска ткаенина за перење во 100 проценти полиестер. ? Достапно во 3 бои : аква/злато, зачин/злато, платина/сребро. ? Достапни во должина од 63 ", 84" и 95 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи