• Свеж
Уникатни поволни цени за платформата за сјајни платформа за клинови на клинови на сандали со клинови за клинови

Уникатни поволни цени за платформата за сјајни платформа за клинови на клинови на сандали со клинови за клинови

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Овие сандали со лизгање на клин -потпетици треба да ги мрежат горните и сјајните клинови потпетици за да додадат допир на стил на вашиот секојдневен изглед. Одлично за одење на шопинг или излегување. Пар со омилениот фустан, здолништа и шорцеви за шик изглед. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ-Големина на ЕУ- пета до пети - висина на потпетицата - Висина на платформата6 - 4 4 - 36 - 9 4 5/7 1 3/87 - 5 - 37 - 9 3/8 - 4 5/7 1 3/87.5 -5.5 38 - 9 1/2 4 5/7 - 1 3/88,5 6,5 - 39 9 5/6 4 5/7 - 1 3/89 7 - 40 10 - 4 5/7 - 1 3/810 8- - 41 10 1/3 4 5/7 - 1 3/8 Единствени поволни цени за платформа за сјајни платформа за клинови на клинови на клинови на клинови на клинови. Платформа. Се лизга на. Слајд сандали. Горна мрежа. Вамп : мрежа; Outsole : TPR; Пета : Сјај. Висина на пета : 4 5/7 инчи. Висина на платформата : 1 3/8 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи