• Свеж
Екипа на екипажот за колекција на жени, Еспадрил, клин -сандали

Екипа на екипажот за колекција на жени, Еспадрил, клин -сандали

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Гордо покажете го вашиот стил на топло време со екипажот на екипажот на екипажот на екипажот Еспадрил Клин. Овој елегантен клин има превртка на деталите за глуждот и деталите за врвен бод, кои совршено го надополнуваат вашиот обичен стил. Феации и придобивки со прилагодлива лента со токало Close Refaux кожа поставена со тастан, висина на потпетиците на надворешната страна : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи