• Свеж
Ткаените шорцеви за момчиња на Гаранималс, 3-пакувања

Ткаените шорцеви за момчиња на Гаранималс, 3-пакувања

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Удобно, пријатно, кул. Без разлика дали тој работи, скока или игра, овие шорцеви за влечење од Гаранималс продолжуваат во сè што прави со мека 100% памучна ткаенина и лесен стил на влечење. Исклучиво на. 3-пакет вклучува : 3 пара шорцеви. Повлечете стајлинг. Еластична половината. Супер-мека. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Ткаени шорцеви 3-пакувања за момчиња момчиња од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи