• Свеж
Весткот 8 Забава и моден ножици

Весткот 8 Забава и моден ножици

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Весткот 8 "Забава и моден ножици доаѓа во зелен и црн дизајн со двоен тон и е погоден и за десните и левите корисници. Зафат за сечење. Се одликува со дизајн на сечилото со директно облик, кој ви овозможува да ја добиете прецизноста што ја сакате за вашите занаети и проекти. 8-инчен ножици во зелена и црна боја. Трајни, не'рѓосувачки челични лопати за прецизно сечење. Криваните рачки обезбедуваат цврсти Зафат. Погоден за леви и десни корисници.

Детални спецификации

Додатоци на производи