• Свеж
ПРИМЕНА ПРЕДЕМИУМ ПРИМЕНА ПЕСПЕРМА

ПРИМЕНА ПРЕДЕМИУМ ПРИМЕНА ПЕСПЕРМА

DEN 1199.84

Од стока
Во магацинот

Sugar Sand Beach Premium врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за двојно матка и квалитетна рамка. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

Детални спецификации

Додатоци на производи