• Свеж
Фудбал персонализиран принт

Фудбал персонализиран принт

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Персонализирана уметност за фудбалерот што го содржи вашето име на маичката, како и избор на тон на кожата, бројот на маичката и бојата на Jerseyерси по ваш избор. Едноставно внесете ги вашите опции за прилагодување во влезните кутии и оставете ги нашите уметници да го направат остатокот. Колорадо ги направи и бродовите подготвени да висат и да уживаат! Достапно во неколку различни големини и стилови на завршна обработка. Персонализирани со вашето име, број на Jerseyерси, тон на кожата, боја на Jerseyерси и десно или лево предавање!. Зачудувачки персонализиран подарок за ентузијастите на фудбалерот . Прилагодено подарок за спортисти, студенти, степени, момчиња, мажи и деца . Уникатен подарок за фудбалски тренери и играчи. Рачно изработени во Колорадо.

Детални спецификации

Додатоци на производи