• Свеж
Божиќна светлина на Снупи Јуниорс

Божиќна светлина на Снупи Јуниорс

DEN 192.00

Од стока
Во магацинот

Ringвони на празниците со оваа шарена Божиќна маичка за Божиќно светло во кое има Снупи и Вудсток. Изработена во лесна и супер-удобна ткаенина од памук, овој празник може лесно да се спари со вашите омилени фармерки или хеланки за целосен поглед на следниот празничен состав. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Контраст на печатење на предните и ракавите; детали за светло. © Кикирики ширум светот ДОО, сите права се задржани. Слупчињата од кикирики на јуниори, светлина за Божиќни маички.

Детални спецификации

Додатоци на производи